WOWko aneb World of WarCraft

17. února 2011 v 17:50 | Pinky |  ♥ Hodnotím
Vzhledem k tomu, že Pinky slavil úspěch v anketě pod článkem "Jak jsem si vystřelila", rozhodl se s vámi za odměnu podělit o svoje zkušenosti se hrou WoW. ;)


World of Wacraft

Jinak známé pod názvem Wowko. Je to klasická MMORPG z dílny blizzardu stejně jako například jeho předchůdci Warcraft 3 atd.


První bylo normální začáteční CDčko World of warcraft , druhý byl klasický datadisk známý jako TBC (pod tím si nepředstavujte názvy nemoci známé jako tuberkulóza) - The Burning Crusade , který do hry přidává novou bojovou zónu + 10 dalších levelů hned poskok ze 60 na 70 úroveň + to že se hry přidali lítající mounti. Jedna nová rasa ke každé frakci + Nové dungeony a pro znalce i nový boss známý i z Warcraftu 3 - Illidan.
Třetí CD s datadiskem také známé jako WOTLK - Wrath of the lich King v překladu Hněv krále Ličů. Do hry se s ním přidává už tradičně nová zóna - Northrend. Opět nové dungeony, opět rozšíření o 10 levelů, ale místo nových ras se přidává nový chrakter - Death knight v překladu pro neangličtináře Rytíř smrti. Nyní se na internetu objevil nový datadisk Cataclysm, který pridá 5 nových levelů novou práci - Archaelogy a opět nové rasy ke každé frakci - goblini a worgeni. Hra je především o zabíjení o pomoci kamarádů a o velmi težkém expení. Pinky osobně má pět postav na MAXimálním levelu a doporucuje hrát za paladina. Ve hře si vyberete, za jakou frakci budete hrát máte na výběr Hrát za Alianci a nebo za Hordu. Pokud nekdo z vás dohrál Warcraft 3 se všemi datadisky určo ste se dozvěděli, že horda začala být podezíravá a Aliance jak by smet. Jen co se společně zbavili pohromy, hned začali bojovat proti sobě. Ale ješte nevěděli, že v budoucnu nebudou bojovat jen proti sobě ale i proti nečemu horšímu než je pohroma. Proti nástupci loarderónské koruny Arthasovi loarderonskému, který zabil svého otce krále a umožnil vzniku nového hlavního hlavního města Stormwindu.
Na místo Loarderonu vzniklo nové město, nebo spíše podměsto s názvem Undercity. Arthase se zmocnil Král Lichů, který ovládá jeho tělo a mysl. Přestěhoval Do pevnosti v northrendu známé Jako Icecrown Citadel (Citadela Ledové koruny). V prozatimním datadisku, který nyní frčí WOTLK najdete množství BGček - battlegroundu kde získáváte honorový body za zabití nepřítele - Aliance vs Horda. Nejchozenější z nich je asi Warsong gulch, kde se hraje na to, kdo odnese vlajku nepřítele ke své. Kdo první odnese 3 vlajky, jestli aliance nebo horda tak vyhrál!
Jestli vám to alespoň něco do hry dá, Doporučuji Server wow.mfsoft.sk třeba se tam potkáme.
Dobrou hru přeje Pinky :)


Jaina Proudmoore, vůdce Aliance:

Jaina Proudmoore
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BY - *AbRySeQ* BY - *AbRySeQ* | Web | 18. února 2011 v 9:45 | Reagovat

Ahoj .. Začlo druhý kolo SONBlog ..!! Tak si sháněj hlasy, ať nevypadneš ..!! ;))♥

2 Carol Carol | Web | 9. června 2011 v 20:41 | Reagovat

Wowoko je jedna z nejlepších MMORPG her na světě!!!!! k tomu ještě patří 4story!! DOPORUČUJU!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥   ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥