Nikdo mě neodradí od toho, co chci zkusit aneb od září budu cheerkou

14. června 2011 v 19:59 | Radunka |  ♥ My life
Pekelně dlouhý název. Doufám, že se za ním bude skrývat něco zajímavého pro vás.

Začalo to krásně. Nejdřív vám musím objasnit jeden fakt- jsem dřevo na tělák. Do dálky hodím sotva 15 metrů a na výšce skočím jen metr. No prostě hrůza. Navíc nejsem nijak hubená, spíš naopak.
V září jsem začala chodit na tanec, který se mi vždycky líbil- břišní tance. Ta elegantnost, ladnost a občasná razantnost byly prostě úžasné. Kupodivu to sportovnímu dřevu (mě) docela šlo a po půl roce jsem chodila na pokročilé. Sice jsem ze zkoušek končících v pátek v 18:00 byla ze začátku unavená, ale člověk si zvykne.
Asi před třemi týdny jsme měly vystoupení na dnu dětí. Z boku podia jsem mohla pozorovat všechny vystupující a naplno jsem si to užila. Třeba aerobik. Nikdy jsem ani nepomyslela na to, že se na aerobiku tancuje. Pak měly nastoupit roztleskávačky. Už v šatně se chovaly..no..myslíte si, že je normální chovat se povýšeně proto, že jsem roztleskávačka? Chovaly se prostě jako královny a my měly být jejich podřízené. Tak to ani náhodou! Proto jsem se na jejich vystoupení tolik nesoustředila.

Když jsem se pak dívala na nahrávku tak mě to nějak zaujalo. Zkusit se přece musí všecho. A tak se i milé sportovní dřevo zkusí stát roztleskávačkou. Trochu mě štve, že spoustu lidí mě od toho odrazuje. Říkají mi, jak mi to nepůjde atd... Já tam ale jdu za sebe a nenechám si do toho mluvit.
Takže se každý den protahuji. Nevím co všechno a jak mám cvičit tak jen dělám to, co mě napadne :-).
Takže to prostě zkusím, cheerleadingu zdar :-)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥   ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥