Proč Other side of my life?

16. června 2011 v 15:24 | Radunka |  ♥ My life
Už dlouho jsem přemýšlela, zda je název mého blogu srozumitelný. Radši vám přináším mále vysvětlení.
V překladu:

Jiná strana mého života (other side of my life)
Jiná strana mého blogu- 2. text je ve skutečnosti obráceně, ale vypadá to, že je to ten samý text, ale na konci je "site"
Tenhle jednoduchý design mi udělala Radooza, se kterou jsem udělala rozhovor.
Tento rozhovor jinak najdete pod záhlavím, když kliknete na "Design by RadunkaH2112&Radooza"
Hodě věcí na mém blogu je ukryto tam, kde byste to nečekali. V budoucnu by měl být i odkaz na rozhovor s RadunkouH2112- se mnou. Pokud napíšete otázky k tomuto článku, odpovím na ně v rozhovoru.

Proč?

Protože. No...je to originální název ne? Má to značit, že blog je sice součástí mého života, ale nikdy tu nebudu já, ale RadunkaH2112. Nejspíš tu nikdy neuvidíte mě (jako moji fotku), ale jen články, které napíšu, pocity, které mám a zájmy, slasti i strasti... .
Z toho vyvstává další otázka. Proč taková

přezdívka?

R A D U N K A H 2 1 1 2
spoustu lidí už mojí přezdívku skomolilo např.: Radunkha2112,...
Ale já nejsem Radunkha2112. Stačí přemýšlet. Vy neznáte jméno Radka? A nevíte že jeho zdrobnělina může být Radunka? K té Radunce- zrovna k téhle zdrobnělině mě přivedla kamarádka, která mi zakládala lidé.cz . Radka už byla plná tak byla Radunka. Další je H. Zvláštní, proč zrovna H? Jen je to první písmeno mého příjmení. A teď to proklaté číslo. To..jak to jenom bylo...2112. Není to 21 12(dvacet jedna, dvanáct), ale dva tisíce sto dvanáct.
Nejlepší byla otázka mojí mamky: "To se v tom roce 2112 něco stane?". Ale to není rok. Já jsem se narodila dvanáctého a zrcadlový obraz (stejně jako u záhlaví)tohoto čísla je 21. Proto 2112.
Je vám ještě něco nejasné? Jestli ano, ptejte se. Otázky můžete posílat mě na mail (zpráva autorovi), nebo je napište sem do komentářů.
Ahoj, RadunkaH2112...nebo že by jinak? :-)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alyumin Alyumin | Web | 16. června 2011 v 16:34 | Reagovat

Wow..oceňuji tvoji originalitu. Jako název svého blogu jsem vložila první blábol, co mě napadl..a přezdívka..erm..:D Ta pokud ti něco připomíná, tak to bude nejspíš pocházet od tamtud..:DD
Mimochodem..nevadilo by ti, kdybych si adresu tvého blogu dala do oblíbených do volitelného dolního boxu? Abych nemusela složitě dolovat adresu, když se sem chci podívat :))

2 ♥livka♥ ♥livka♥ | Web | 17. června 2011 v 18:43 | Reagovat

2. kolo SONB ::..http://blocekforgirls.blog.cz/1106/2-kolo-sonb

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥   ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥