Hrabe jí víc než obvykle

30. května 2013 v 22:41 | RadunkaH2112 |  ♥ My life
Abych to tak nějakk shrnula, asi přikládám moc velkou váhu věcem, které pro ostatní nejsou tak důležité. V tomhle shonu to ale asi stejně nezměním. Rozhodla jsem se napsat článek o ničem. Moc sem nepříspívám, protože napírám své veškeré síly do psaní povídky/novely/knihy - nebo co to je a bude :D . Ohledně toho dílka jsem udělala jednu velkou chybu - všech mých devět betačtenářů jsou mí přátelé. Ale nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem. Co se pokazilo, už se nenapraví.
O víkendu mám mistrovství ČR, a vzhledem ke stavu našich sestav a členů týmu to nevidím dobře.
Kvůli každodennímu maratonu škola-> trénink či vystoupení nebo doktor-> spánek, absolutně nestíhám psát a mám strach, že zapomenu to, co jsem v příběhu vymyslela. Takže v tuhle chvíli sedím nemocná, smolím tenhle článek, zlobím se na sebe kvůli týmu a mojí neschopnosti a zavařuji pocity, které chci použít do díla s pracovním názvem "S.E.(A.)N.(M.)"
Děkuji těm, kteří mi budou o víkendu držet palce. Nebo se tam s někým dokonce uvidím? :)


(Nevím, proč sem dávám fotku, na které mám tak blbej výraz)
Foto by Míra Volf
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Elena Lucy Elena | Web | 4. června 2013 v 19:09 | Reagovat

Ahojky, Radu :) Tady Lucka, chtěla jsem ti jen ukázat svůj nový blog hlavně o povídkách. Tak kdyby sis chtěla něco přečíst... Budu ráda. Čauky ve škole!

2 BS BS | 20. září 2013 v 23:55 | Reagovat

Ohledně toho dílka jsem udělala jednu velkou chybu - všech mých devět betačtenářů jsou mí přátelé. Ale nemá cenu plakat nad rozlitým mlékem. Co se pokazilo, už se nenapraví.

Mohla bys to vysvětlit?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥   ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥